2015 Sokak Modasında Mont ve Kıyafet Kombini

2015 Sokak Modasında Mont ve Kıyafet Kombini
15 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Sokak Modası bayanların her zaman ritmini tutar. Moda adına rüzgarların estiği, bayanlar arasında şık olma yarışının tavan yaptığı tasarımlar kendini sürekli belli eder. Ancak herkesin bir tarzı ve kendi güzelliğine göre seçimleri var. Mont ve Kıyafet Kombini bu haftalarda sokak modasında yerini alıyor. Bayanlar artık Montların içine tek parça kıyafetler veya günlük giyecekleri standart modellerle beraber şık olma yarışına giriyorlar.

Mont ve Kıyafet seçimlerinizi yaparken, nerede ve ne amaçla kullanacaksınız bunu belirmek gerekir. Özel günler için kesinlikle ” Uzun Montlar” seçin. Çünkü tek parça kıyafet, Abiye modelleri ve Yırtmaçlı uzun Etekleri tercih edecekseniz, Uzun montla beraber bir mekana girmek çok önemli. Gittiğiniz yerde Montu çıkarırken kesinlikle gözler sizde olacak.

Mont Modellerinde tarz olarak farklılık elbette var.Renk olarak tek renk kullanmaya dikkat edin. Kıyafetleri kombin yaparken tek renk içerisinde kullanmak sizi tamamen doğal ve daha farklı yapar. Çok göze çarpan renkler tarz olmanızı değil, sıradan kalmanıza neden olur. çok iyi düşünün ve tarz siz olun.

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-1

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-2

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-3

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-4

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-5

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-7

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-8

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-21

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-33

paris-haute-couture-moda-haftasi-sokak-modasi-34

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git