2015 Tesettür Abiye Modelleri

2015 Tesettür Abiye Modelleri
28 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Abiyeler, en özel ve şık yerlerde giyilebilecek harika tasarımlardan oluşan hoş ve gösterişli kıyafetlerdir.  Açık kapalı bütün bayanların şıklığına ne kadar önem verdiği herkes tarafından bilinir. Son zamanlarda tesettürlü bayanların oldukça  gösterişli abiye modelleri çok fazla ilgi odağı olmuştur. Kıyafetlerinde  uyumun ve tasarımların kaliteli duruşuyla çok fazla güzel modelleri bulunmaktadır. Tesettür abiye modelleri,  harika işlemeleriyle ve taşlı, pullu detaylarıyla çok güzel bir yapıda üretilmektedir. Tasarımcıların son zamanlarda kendini gösterdiği bu göz alıcı tasarımlar bütün tesettürlü bayanları birer prenses gibi göstermektedir.

2015 tesettürlü abiye modelleri, renk çeşitliliği ile de bir hayli ilgi çekmektedir. Koyu yeşilin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu modeller, toz pembe ve bordo renkleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Pulların yanı sıra boncuk işlemelerin de ağırıklı olduğu 2015 tesettürlü abiye modelleri bayanların en gözde tercihleri arasındadır. Son zamanların dantel modası tesettür abiyeleri de etkilemiş ve oldukça fazla kullanılan modeller arasındadır.

Sizin için hazırlamış olduğumuz 2015 tesettürlü abiye modelleri aşağıdaki resim galerimizde bulunmaktadır. İnceleyerek modeller beğenebilir veya fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git