2015 Uzun Çizme Model Kombini

2015 Uzun Çizme Model Kombini
15 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


gerçekten tarz olmak isteyen bayanlar, kendilerini trend gösterecek olan Uzun Çizme Modellerine yöneliyor.özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan Çizmeler, renk ve tasarımlarıyla beraber göz dolduruyor. Ancak Çizme modellerini kombin yapmak çok önemli. Çünkü sıradan bir şekilde, yani düz olarak giymek Çizmeyi asla tarz göstermez. Farkındalık yaratmak ve bulunulan mekanlarda herkesin sizden söz etmesini istiyorsanız, Çizme modellerini kıyafetlere uygun seçimlerle kullanmanız gerekecek

2015 Uzun Çizme Modelleri diz üzerine çıktığı için aslında kullanmak daha kolay olmalı. İş kadınlarına baktığınız zaman, kombin olarak Eteklerle beraber çizmeleri daha sık kullandıklarını görürüz. Bunun dışında özel yerlere giderken, Mini eteklerin altında o kadar şirin durur ki aklınız kaçar. Ancak belirttiğimiz gibi Çizmelerin renk ve model olarak desenlerine uygun kombin seçimleri her şeyden önce gelmekte.

Uzun Çizmeleri kullanırken makyajda çok önemli. Saçınızla beraber doğal bir görünüm oluşsun isterseniz eğer, sadece etek değil, makyaj- Bluz-Etek ve Çizmeler. bunların çok iyi ayarlayarak tercihlerinizi bu yönde yapmak size büyük doğallık sunacak.

sokak-modasi-uzun-cizme-8

sokak-modasi-uzun-cizme-7

sokak-modasi-uzun-cizme-6

sokak-modasi-uzun-cizme-5

sokak-modasi-uzun-cizme-4

sokak-modasi-uzun-cizme-3

sokak-modasi-uzun-cizme-2

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git