2015 Vakko Gelinlik Modelleri İlkbahar

2015 Vakko Gelinlik Modelleri İlkbahar
18 Şubat 2015 tarihinde Editör ekledi.


Vakko Modelleri her zaman çok konuşulur ve markanın trendleri ise sürekli olarak kombin yaparken kullanılır. Vakko Gelinlik Modelleri de sezona damga vuran tasarımlardır. Bu sezonda bayanların ilgisini fazlasıyla çekecek olan tasarımların şıklık ve uyumuna bakacağız. İlk baharda evlenecek olanlar gerçekten çok şanslılar.

Vakko İlkbahar Gelinlik Modellerinde renklerin yarışına tanık oluyoruz. düz ve sıradan renklerin tam aksine, daha çeşitli ve bayanların adeta içini açacak olan modellere yer verilmiş. dekolte ve şıklık anlamında bayanların ilk olarak tercihlerinde olacak olan gelinlikler, şekil olarak aynı kalıpta asla değil.

Vakko Gelinkler alt tarafı desenli modelle, dümdüz inen ve kalça kısmınızı daraltarak SEXİ gösteren, kırmızı renk tonlarıyla sizi büyüleyen hoş modellerin yer aldığı bir sezon sizleri beklemekte. Gelinliklerin ön tarafı V şeklinde aşağıya doğru inerken, iç hatların belirgin olarak ortaya çıktığı kombinler söz konusu. İçinizi yansıtan ve kol kısımlarının tül gibi işlemeli desenlerde olduğu bir İlkbahar gelinlik modeli artık var.

vakko_1 (1)

vakko_1

vakko_3 (1)

vakko_3

vakko_4 (1)

vakko_4

vakko_5 (1)

vakko_5

vakko_7 (1)

vakko_7

vakko_8

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git