2015 Vakko Yaz Modası

2015 Vakko Yaz Modası
24 Mayıs 2015 tarihinde Editör ekledi.


bazı markalar bayanların vazgeçilmezi olur. Vakko’da bunların en başında gelir. Öyle rahat, öyle olumlu ve öylesine iyi kombin içerisinde Tasarımlara sahiptir ki, Vakko giyen bayanlar kendilerini daha iyi hissederler. yeni sezonda daha ön planda olan renkler ve bayanların dikkatini çeken tasarımlar vitrinlerde yerini almaya başladı.

2015 Vakko Yaz Modasında dekolte elbiselerin yanı sıra, sıcaklardan dolayı asla bunalmayacağınız ve kendinizi her yerde tarz göstereceğiniz modeller var. renk olarak açık renkler daha sıklıkla kullanılmış. Sarı ve beyaz rengin bir birine olan yakınlığı dikkatlerden kaçmıyor. Aynı zamanda, renklerle beraber kombin içerikli olan ve bayanların giyerken kendilerini bir adım daha öne taşıyacakların sıcak elbise modelleri var.

Kombin yaparken ayakkabı ve makyaj seçimlerinize çok fazla dikkat edin. özel günlerde saçlarınızı bu modaya uydurun ve her yerde kendinizden söz ettirin. Tasarım harikası olan ve bayanların gözdesi olan bu elbise modellerini sizde kaçırmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git