2015 Yazma Kenarı Oya Modelleri

2015 Yazma Kenarı Oya Modelleri
26 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanların çeyiz için çok fazla uğraştığı herkes tarafından bilinir. En çok kulllanılan çeyiz eşyalarından biri olan yazma kenarı oya modelleri son zamanlarda oldukça fazla üretilmektedir. Haliyle çok hoş ve yeni modeller ortaya çıkmıştır. Özellikle hayal dünyası geniş bayanlar tarafından çok fazla güzel modeli yapılmaktadır.  Hamarat bayanlar tarafından ise bu modeller çoğaltılarak yayılmaktadır.

Yazma kenarı oya modelleri iğne oyası, tığ oyası ve mekik oyası olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Son zamanlarda en çok kullanılan 2015 Yazma kenarı oyaları iğne oyası modelleridir. Çok kibar ve zarif olması nedeniyle ilgi çok fazla artmıştır. Bunun yanı sıra her zaman en fazla çeşidi olan tığ oyaları boncuk ve pullarla renklendirilerek bir hayli üretilmektedir. Mekik oyaları ise zor olduğundan herkes yapamamaktadır. Her modeli ile yazma kenarlarında çok şık duran modellerdir. 2015 Yazma kenarı oya modellerinde  boncuk çok fazla kullanılmaktadır. Maharetli bayanların el becerileri ile pulu modeller de çok fazla göze çarpan modellerden biri olmuştur.

Aşağıdaki foto-galeride sizler için 2015 Yazma kenarı oya modellerini hazırladık. Oldukça güzel olan bu modeller arasından yeni örnekler çıkarabilir veya hoş fikirler edinebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git