2015 Zebrano Oturma Grubu Modelleri

2015 Zebrano Oturma Grubu Modelleri
22 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Son zamanların en gözde markalarından biri olan Zebrano Mobilya birçok alanda yenilikçi ve modern tasarımlarıyla ilgi çekmektedir. İş yerleri, kafe ve restauran tasarımları, oteller ve 3D projeler gibi alanlarda da faaliyet gösteren hedefi büyük olan Zebrano Mobilya emin adımlarla ilerlemektedir. Tasarımlarında da fark yaratan alışılmışın dışına çıkan tazrı ile ilk görüşte kendini belli etmektedir.

Oturma grubu modellerinde de oldukça hoş ve şık modelleri ile ilgi çeken Zebrano bu yıl tasarımlarında pastel tonları tercih etmiştir.  Modern ve huzurlu bir oda görüntüsünde olan  bu modeller renkleri kadar desenleri ve kumaşları ile bir hayli göz alıcı durmaktadır. Tek renk oturma gruplarının yanı sıra değişik renklerde takım oluşturmuş ve daha çekici bir hal almıştır. Minderli ve renkli köşe takımları oldukça havalı durmaktadır. Zebrano oturma grubu modelleri kendine has tasarımlar üreterek hem görüntü hemde rahatlık açısından çok başarılı modelleri bulunmaktadır.

Sizler için hazırladığımız Zebrano Oturma grubu modelleri seçim yapmakta zorlananlara yardımcı olacaktır. Zebrano Oturma grubu modelleri tercih ederseniz hem modern görüntüsü sayesinde hemde rahatlığından ve dayanıklılığından dolayı hiçbir zaman pişman olmazsınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git