2015’in En Moda Gelinlik Modelleri Karşınızda

2015’in En Moda Gelinlik Modelleri Karşınızda
7 Şubat 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


“Dünyaca ünlü tasarımcıların 2015 yılı için tasarladıkları gelinlikler podyumlarda yerini aldı. Her yılın olmazsa olmazı straplez, taşlı, dantelli ve kabarık gelinlikler bu yılda yerlerini alırken, farklı olarak nostaljik görünümlü, kısa ve V yakalı gelinlikler de podyumlarda salındı.”

FASHION
Doğal hafif giysiler ve zarif gelinlerin görünüşlerini yücelten tasarımlar.

1-) Dantelden balık etekli gelinlik. VIDEO
Dantel korsajlı, etekli ve kuyruklu, balık etekli zarif gelinlik. V yakalı, dökümlü sırt bölgesine sahip korsaj.

 

2-) Sırtı ince tülden gelinlik. VIDEO
Değerli taş işlemeli, balık etekli, tül ve dantelden gelinlik. İnce sırt kısmı değerli taş işleme aplikleri ile süslenmiştir. Etekte büyük tül gode.

 

3-) Kloş gelinlik. VIDEO
Bürümcük ve tülden kloş etekli gelinlik. Bel ve omuz kısımlarında değerli taş işlemeli, drapeli V yaka korsaj. İnce tülden sırt kısmı değerli taş işleme aplikleri ile süslenmiştir. Yırtmaçlı etek.

 

4-) Yandan toplanan gelinlik. VIDEO
Bürümcük kloş gelinlik. V yakalı, değerli taş işlemeli drapeli korsaj. Tamamen yanda toplanmış etek. Arkadan değerli taş işlemeli, dökümlü V dekolte.

 

5-) Güpür aplikli gelinlik. VIDEO
Güpür aplikli, parçalı tüllü, kalp şeklinde yakalı, balık etekli gelinlik.

 

6-) Balık etekli gelinlik. VIDEO
Sırtta derin V dekolteli gelinlik. Tül parçalı, güpür ve değerli taş işlemeli aplikli balık etekli gelinlik. Kalp şeklinde dekolteye sahip, geniş askılı korsaj.

 

7-) Dökümlü açık yakalı gelinlik. VIDEO
Balık etekli, dantelli tülden yapılmış güpür ve değerli taş işlemeleriyle bezenmiş bu gelinlik, romantik gelinler için ideal seçim olacaktır. Korsajda, değerli taşlarla süslenmiş derin bir V dekolte bulunur ve dantel fırfırlı tam tül etek ve değerli taş işlemeleriyle süslenmiş dökümlü açık sırt kısmı yer almaktadır.

 

8-) İşlemeli sırt parçalı gelinlik. VIDEO
Kenarları işlemeli, ip askılı, bürümcükten kloş etekli gelinlik. Ortasından drapeli, kenarları değerli taş işlemeli kalp şeklinde yakalı drapeli korsaj.

 

9-) Bürümcük ve tülden drapeli gelinlik. VIDEO
Bürümcük ve tülden Yunana tarzı prenses etekli gelinlik. Bel ve omuz kısımları kıymetli taşlarla işlenmiş, drapeli V yaka korsaj. Değerli taşlarla işlenmiş tülden yapılma sırt parçası.

Hergün yeni modeller eklenecektir, takipte kalın. Yorum yaparak sorular sorabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git