2015’in Gelinlik Modası

2015’in Gelinlik Modası
2 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Gelinlikler bütün bayanların hayallerini süsleyen o nadide eserler. Herkesin hayalinde elbette bir gelinlik modeli vardır. Gelinlikler her yıl olduğu gibi 2015 yılında da oldukça  göz alıcı. Tasarımcılar gelinliklerle adeta harikalar yaratıyorlar. Peki 2015 gelinlik modellerinde en çok tercih edilen ve en trend gelinlikler hangileri. Her yıl en çok tercih edilen model olan straplez gelinlikler, bu yıl da en çok üst derecede. Bunun yanı sıra taşlı, dantelli ve kabarık modeller ilk dıralarda yerini aldı. Az tercih edilmesine rağmen çok şık ve güzel olan V yakalı modeller ve vintage modeller en beğenilenler arasında. Kısa gelinlikler ise çok tercih edilmese de deli dolu ve farklı kişiler tarafından oldukça ilgi çekici bulunuyor.

Dantel Gelinlikler:  Gün geçtükçe straplez gelinliklerden bile daha fazla ilgi görmeye başlayan bu modeller, son zamanların en gözde tasarımlarından. Askılı, denizkızı, uzun kollu, kabarık gibi her modeliyle çok fazla tercih edilen gelinlikler arasında.

Straplez Gelinlikler: asla vazgeçilmeyen gelinlik modeli straplez gelinlikler her yıl fazlaca ilgi görmektedir. Straplez gelinlikte vücuda tam olması oldukça önemlidir. Diğer modellere göre daha fazla vucudunuza oturmalıdır.

Taşlı Gelinlikler: Işıltıya ve gösterişe meraklı bayanların tercih ettiği bu modeller kuşkusuz her yıl göz alıcı görünmektedir. Taşların daha az ve daha şık olduğu bu modeller, omuz, bel gibi sadelikelriyle ilgi çekici olmayı hedefliyor.

Kabarık Modeller: Diğer yıllara göre daha az tercih edilmesine rağmen bu yıl straplez- kabarık modellerin yerine v yaka veya kayık yaka kabarık modeller ilgi çekmektedir.

Vintage Gelinlikler: Geçtiğmiz yıllarda ilgi çekmeye başlayan bu modeller, 50li 60lı yılların şıklıklarını günümüze yansıtmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git