60’lar Modası Geri Döndü!

60’lar Modası Geri Döndü!
27 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Bir dönem moda dünyasını kasıp kavuran 60’lar modası geri dönüyor. 2016 kış ve yaz sezonunda yeniden etkisini arttıran 60’lar görünümleri, bayanlarda yine o yılların trendlerine dönüş sağlıyor. Modern çizgileri geleneksel etkilerle buluşturan 60’lar modası, bu kış tarzı ile konuşulmak isteyen kadınlar için geri dönüyor. Zarif silueti ile 60’lı yıllar, bu yıl modern parçalarla yeniden yorumlanıyor.

Yalın kesimler retro desenlerle buluşuyor ve bu trend, stilinize sofistike bir görünüm kazandırıyor. Maskülen ayakkabılar, bu kış kadınların ayaklarında. Puantiye, leopar, sivri burunlu ayakkabılar, bol pantolonlar, bol pantolonlar, diz üstü çizmeler ve ceketler, bu kış kadın modasında etkisini gösteren detaylardan. Mavi-gri bir takım elbise içine balıkçı yaka bir kazak ve fötr şapka kombini, bu kış sokaklarda yürürken tüm bakışları üzerinize toplayacak.

Ya da kaz ayağı desenli bir palto içine siyah deri elbise ve çorap çizme kombini de yine 60’lar modasını 2016 kış modasına taşıyan görünümlerden oluyor. Bu kış 60’ların kürk modası da kendini gösteriyor. Siyah kazak-siyah pantolon kombinini, beyaz kürklü palto kombini ile tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git