Alyans seçerken ve alırken bilinmesi gerekenler

Alyans seçerken ve alırken bilinmesi gerekenler
19 Haziran 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Evlenecek olan çiftlerin en önemli düşünceleri alyans seçimlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar olur. Hayatlarında bir ilk olacak olan alyans seçimlerinde kendilerine yakışan ve birlikte karar verdikleri alyans modellerinin olmasına özen gösterilmelidir. Eşine sürpriz bir evlenme teklifi yapacak olan bayların alyans seçimlerinin eşlerinin ki ile aynı olmasına özen gösterilmesi gerekir. Böylece evlenme teklifiniz sırasında kullandığınız alyans ile evet cevabını anında alabilirsiniz. Hayat boyunca parmağınızda taşıyacağınız alyansınızın özel tasarımlar olmasına özen gösterilmelidir.

Alyans seçimlerinde ve alırken çiftlerin birlikte olması ve parmaklarına yakışan, sevdikleri tarzlarda alyanslar almalıdırlar. Rahat ve şık alyans seçimleriniz ile tüm gözleri alyanslarınızda toplama imkânı bulabilirsiniz. Evliliğin en önemli noktasını oluşturan alyanslarınızı parmağınıza taktıktan sonra evliliği en iyi biçimde ilerleteceğinizin bilincinde olmanız gerekir. Bu yüzden alyans seçimleri bay ve bayanların hayatlarının en önemli yerini oluşturmaktadır. Son moda alyans modellerini takip ederek alyans seçimlerinizde farklı ve tasarım alyanslar ile yaparak farklılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Parmağınıza taktığınız alyansınız ile bakışları toplama imkânına sahip olabilirsiniz. Güzelliği ve ışıltısı ile yeni başlangıcın habercisi olan alyanslarınızın, yeni hayatınızın nasıl olmasını istiyor iseniz aynı güzellikte seçmeye özen gösterin.

Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise parmağınıza taktığınız alyansınızın parmağınızda nasıl göründüğünü test etmeniz gerekir. Yaptığınız alyans seçimleri ile rahat ve şıklığın tadını çıkartabilirsiniz.

 

 

En güzel alyans modelleri:

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git