Asimetrik Kesim Saç Modelleri

Asimetrik Kesim Saç Modelleri
19 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Son zamanlarda saç modelleri arasında en popüler olan asimetrik saç kesim modelidir. Asimetrik kesim yapılırken ensenizden yukarı doğru kesilir saçlarınız. Böylece yukarıya çıktıkça, saçlarınız daha dolgun görünmeye başlamıştır. Asimetrik kesim saç modelleri kişinin suratına göre farklı şekillerde seçilmelidir. Kişinin yüz şekli ve kestireceği saç modeli arasında uyum yakalanmalıdır. Asimetrik kesim saç modelinin, o kişinin suratına yakışıp yakışmayacağı çok önemlidir.

Hakimiyet duygusu veren saç modeli asimetrik kısa saç modelidir. Bu saç modeli sayesinde kişinin kendisine olan güveni artar. Asimetrik saç kesim modellerini fönle birlikte kullandığınızda harika bir görüntüsü olur. Asimetrik saç kesim modelleri kişiye ayrı bir hava katmaktadır. Kişiye özel bir kullanım sunar. Daha rahat bir görüntüsü vardır. Asimetrik kesilen saç, kişinin saç cinsine ve rengine bağlı olarak da farklılık gösterecektir. Bu da göz önünde bulundurulması gereken bir detaydır.

Asimetrik saç kesim modellerini her bayan kullanamaz. Cesaretli bayanlar kendilerine de yakışacağını düşünüyorlarsa eğer kullanabilirler. Galerimizde, asimetrik kesim saç modellerini inceleyip kendinize yakışacağını düşündüğünüz saç modelini uygulayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git