Asker Tarzı Bot Modelleri

Asker Tarzı Bot Modelleri
22 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Yeni sezonda favori moda trendlerinden biri de asker tarzı bot modelleri oluyor. Bu sezon, moda dünyasının gözdesi olan military akım, sadece kıyafetlerde ya da ceketlerde değil, aksesuarlardan ayakkabılara, botlara kadar hemen her parçada karşımıza çıkıyor.

Podyumlardan sonra şimdi de sokak modasında sıkça karşılaştığımız asker tarzı botlar, postal bot olarak da biliniyor. Modern ve trend görüntüsünün yanında, rahat ve pratik kullanımı ile de yeni sezonda kadınların tercihleri arasına girmeyi başaran bu botlar, siyah, bordo, koyu yeşil gibi sezonun moda renkleri ve farklı renk seçenekleri ile 2015 ayakkabı ve çizme koleksiyonlarındaki yerini alıyor.

Kışın giydiğiniz pantolon, etek, elbise ve şort gibi seçeneklerin hemen hepsi ile tamamlayabileceğiniz askeri tarzı botlar, bu kez askeriyeden çıkarak tasarım değiştiriyor ve daha casual, trend ve modern bir havaya bürünüyor. Bu yıl postal yani askeri tarzı botları, sokakta yürürken hemen herkesin ayağında görmek mümkün. Ama önemli olan, doğru parça ile kombinliyor olmanız. Bu botları, üzerinde midi elbiseler ve üzerinde deri ceketler ile kombin etmenizi özellikle tavsiye ediyoruz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git