Bacak Estetiği – Bacak Dolgusu

Bacak Estetiği – Bacak Dolgusu
24 Mart 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bacak Estetiğinde sık kullanılan malzemelerden biri de silikonlardır. Bacak dolgusu yapılırken de iki ana madde kullanılır. Bunlardan biri hastanın vücudundan alınan yağ ve silikonlar… bu iki madde ile hem bacaklar sağlıklı bir şekilde güzelleşir. Hem de farklı bölgelerden alınan yağlar o bölgenin de incelmesini sağlar

Bacak dolgusu kimlere yapılır

Bacak dolgusu bacağında asimetri olan, şekilsizlik olan tüm hastalar için kullanılabilir. Çarpık bacaklara, çeşitli travmalar sonucunda ortaya çıkan doku kayıplarında ve bacağına şekil vermek isteyen tüm hastalarda rahatlıkla kullanılır. Bacak dolgusu yani silikon, kesinlikle vücuda uyumlu sağlıklı bir üründür. Uzun yıllar bacağınızda kalabilir herhangi bir değişim ihtiyacı gerektirmez.

Bacakları Nasıl şekillendiriyoruz?

Bacak silikonları bacak boyunca istenen yere bir kesi açılarak dikine silikonların yerleştirilmesiyle uygulanır.* Operasyon öncesinde hastaya lokal anestezi ya da genel anestezi uygulanır.* Bacak estetiği ameliyatı esnasında hasta herhangi bir acı ya da ağrı duymaz. Ameliyattan sonraki 15 günlük süreçte hasta yakın takibe alınmalıdır.* Ameliyatta asla ölüm riski bulunmamaktadır.

Bacak silikonlarının fiyatı ne kadardır?

Bacak silikonları fiyatlarını belirleyen şeyler silikonların markası ve modelidir.* Ayrıca bu bacak estetiği operasyonlarının maliyetini de etkileyen bir faktördür. Bacak silikonlarının çeşitli marka ve modellerde üretildiğini söylemiştik. Bu noktada seçimi tamamen hastamıza bırakıyoruz biz gerekli bilgilendirmeleri yaptıktan sonra hastamız kendisi için en uygun bacak silikonunu seçiyor. En uygun silikonu seçersek ne olur? Sorusu sıklıkla sorulan bir sorudur. Merak etmeyin, en ucuz silikonu taktırsanız da silikonlar siz uzun yıllar hizmet eder, patlamaz ya da delinmez. Bu konuda içiniz rahat etsin.

Yağ Enjeksiyonu ile yapılan Bacak Estetiği

Yağ enjeksiyonu ile yapılan bacak estetiklerinde kullanılan yağlar tamamıyla hastanın yağlı bölgelerinden alınmaktadır. Hastanın kendi vücudundan doğal olarak elde edilmiş materyaller kullanılacağı için bacak estetiği yağ enjeksiyonlu olduğunda çok doğal olacaktır. Ancak yağların taşınması esnasında birtakım kayıplar yaşanabilir. Başka bir nokta da bacağın bu yağların tamamını kabul etmeme ihtimalidir. Çoğunlukla nakledilen yağların bir kısmı tutmaz 2. bir operasyon gerekir. Bu rutin bir uygulamadır. Genellikle iki operasyon yapılır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git