Bayan Bere Modelleri

Bayan Bere Modelleri
10 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bayanlar kış aylarında hem soğuktan korunmak hem de daha şık olmak için renk renk bereler takarlar. Bayan bere modelleri çok güzel ve farklı modelleri olmaktadır. Bayanlar kıyafetlerinde yaptığı özeni aksesuar tarzı kıyafetlerde daha fazla önemsemektedir.  Bayan bere modellerinde dikkat çekenler arasında  renkli modeller yer almaktadır. Bayanlar kışın renkli ve şık tercihlerinden vazgeçmemektedir.

Bayan bere modelleri çoğunlukla örgü şeklinde olmaktadır. İstenilen her renkte ve tarzda örgü bereler kış aylarında en çok tercih edilenler arasındadır. Berelerin ön kısımları lastikli arka tafafı biraz bol yapılmaktadır. Bu da oldukça güzel görünür. Genellikle atkı bere kombinleri kullanılmaktadır. Aynı renkte ve desende olurlar.

Bayan bere modelleri isteğe göre her renkte ve desende örülebilir. Genellikle ön tarafına örgü çiçekler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra büyük düğmeler veya fiyonk da fazlaca kullanılmaktadır. En çok kullanılan ve 2015 yılında oldukça tercih edilen bere modeli arkası ponponlu berelerdir. Koyu renkte ve isteğe göre  bir desende olan ponponlu bereler oldukça fazla tercih edilen bereler arasındadır.  Bayan bere modelleri arasında en güzellerinden biri de ressam berelerine benzeyen modellerdir. İsteğe göre sade yada fazla desenli Bayan bere modellerini tercih edebilirsiniz. Önemli olan yüzünüze yakışan bir renk olmasıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git