Bayan Bot Modelleri

Bayan Bot Modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bayanlar, ayakkabı seçiminde her zaman özenli ve dikkatlidir. Yaz aylarında ayakkabı ne kadar özenle seçilirse de kış aylarında da oldukça önem verilmektedir. Kışın soğuktan koruyan bayan botları birçok modelle bayanların beğenisini kazanmıştır. Botların şık olmasının yanında rahat ve ağır olmaması oldukça dikkat edilen tercih sebeplerindendir. Bayan bot modellerinin, modern, klasik, , spor, topuklu ve daha pek çok tarzda çeşitleri bulunmaktadır. Tonlarca modeli bulunan botlardan mutlaka kendi zevkinize ve stilinize uygun olanı bulabilirsiniz. Bot ile yapılan kombinler oldukça moda ve trend görünmektedir. Bayan bot modelleri isteğe göre deri, süet, sivri topuk, kalın topuklu, dolgu topuk ya da kar botu olarak isteğe göre tercih edilebilir.
Bayan bot modellerini isimleriyle birlikte sizlere açıkladık. Sizde yazımızın devamında bayan bot modelleri ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve seçeceğiniz modellerde bilerek ve dikkatli seçimler yapabilirsiniz.

Bayan Bot Modelleri

Binici Botları: Bilekte biten lastikli botlardır. Çizme şeklinde olanları da mevcuttur. Çok tarz ve farklılık yaratan bayan botlar modelidir.
Bileği saran botlar: Bileği tamamen saran ve sıkı olan bot şeklidir. Bacağın kalınlığı ile botun kalınlığı hemen hemen eşittir. Bayanlar tarafından en çok tercih edilen bayan bot modellerindendir.
Timberland bot: Kar botu olarakta bilinir. Düz tabanlı ve bağcıklı bot şekilleridir. Renkli olanları da üretilmektedir. Yine en çok kullanılan bayan bot modellerindendir. Deri veya süet olarak üretilmektedir.
Spor bot: Spor ayakkabı tarzında rahat ve kullanışlı bayan bot modelleridir. Renkli ve bağcıklıdır. Son zamanlarda dolgu topuklu modelleri üretilmektedir.
Ugg bot: Son zamanların en gözde bot modellerindendir. Koyun derisinden yapılır ve soğuk havalarda çok sıcak tutan bir modeldir.
Postal botlar: Askeri bot olarakta bilinen bu model düze topuklu ve bağcıklı bir modeldir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git