Bayan Omuz Dövme Modelleri

Bayan Omuz Dövme Modelleri
2 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanların son zamanlarda dövme merakı çok fazla göze çarpmaktadır. Geçen yıllara göre 2015 yılında dövme yaptıran bayanlar ve bayan dövme modelleri bir hayli artmıştır. Birçok hoş ve zarif modelleri bulunan bayan dövmeleri bayanların vücutlarında yer bulmasıyla erkekler tarafından çok fazla beğenilmektedir.  Bayanlar genellikle sırt, bilek ve omuz dövmelerini çok fazla tercih etmektedr. Erkekler gibi karışık ve gizemli modeller yerine daha anlaşılır ve belirgin modelleri tercih etmektedirler.

Bayan omuz dövme modelleri, en çok çeşitleri bulunan ve son zamanların en gözde dövme çeşitlerinden biridir. Genellikle omzun arka kısmını tercih eden bayanlar harika desenlerle çok ilgi çekici görünmektedir. Tüy, çiçek, hayvan ve renkli değişik modeller bayanların en çok tercih ettiği omuz dövme modelleri arasındadır. Bayanların çoğunluğu küçük ve zarif modelleri tercih etmektedir. Örneğin kuş sürüleri, kelebek ve karahindiba çiçeği bir hayli kullanılmaktadır. Bayanlara oldukça fazla yakışan Bayan omuz dövme modelleri bayanların yaratıcı dünyası ile birleşerek çok daha güzel tasarımlarda türetilebilir.

Aşağıda hazırlamış olduğumuz foto-galeride son zamanların en güzel duran ve en çok beğenilen Bayan omuz dövme modelleri bulunmaktadır. İçlerinden en beğendiğinizi seçebilir ve uygulatabilirsiniz. Bakmadan geçmeyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git