Bayan Papyon Modası

Bayan Papyon Modası
14 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Maskülen giyim tarzı her geçen gün etkisini arttırırken, yeni sezonda sizi bir trend ile daha tanıştırmak istiyoruz; papyonlar. Erkeklerin düğünlerde, davetlerde tercih ettikleri bir aksesuar olan papyon modelleri, artık kadın modasında da karşımıza çıkıyor. Günlük hayatta, gömlekler, kazakların üzerine tercih edebileceğiniz rengarenk ya da koyu renkli papyonlar, en yeni aksesuarlarımız arasına girmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz yıl boyfriend jeanlerle başlayan bir akımın devamı niteliğindeki bayan papyon modası, bu kış özellikle sokak modasında karşımıza çıkacak. Bundan birkaç yıl öncesine kadar takım elbiselerin tamamlayıcısı olan papyonlar, artık podyumlarda sıkça karşımıza çıkmaya başladı.

Oldukça feminen bir görüntü yaratan diz üstü çorap, mini etek ve gömlek kombini ile bir araya getirilen ve maskülen-feminen bir tarz yaratan birbirinden güzel papyon modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Bu kış tarzım konuşsun diyorsanız, siz de aksesuar mağazalarında bulabileceğiniz siyah ve bir adet de renkli bir papyona sahip olmalısınız. Kolyelerin tahtına aday olan en yeni papyon modellerini sizin için araştırdık.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git