Bebek Beşik Modelleri

Bebek Beşik Modelleri
9 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bebeklerin uyumak için yatağa değil beşiğe ihtiyacı vardır. Beşikler ne kadar rahat olursa bebekler o kadar güzel uyur. Bebek beşikleri tasarımlarıyla oldukça göze çarpmaktadır.  Bebekelr için üretilen her şey bebeklerin şirin dünyasına yönelik yapılmaktadır.

Bebek beşik modelleri, birçok şekilde olmaktadır, özellikle ev araba şeklinde olurken küçük bebekler için sallanan beşikler daha kullanışlıdır. Yeni doğan bebekler için eskiden çok kullanılan ve günümüzde çok fazla tercih edilmeyen beşik türü tahta beşiklerdir. Yerde ve çocuğun bağlanarak yatırıldığı beşikler pekte sağlıklı ve güvenli değildir. Bunun dışında Hamak ve sallanan beşik tarzları en çok tercih edilen beşiklerdir.  Bebeklerin yaşına veya boyutuna göre büyütülen beşikler mevcuttur ve çok fazla kullanılmaya başlanmıştır.

Bebek beşik modelleri, bebeğin büyümesine göre farklı çeşitlerdedir. Yeni doğanlar için sallanan beşikler kullanılırken biraz büyüdüğünde hamak şeklindekiler tercih edilebilir. Hareket eden bebeklerin  beşikleri kenarlı korumalı ve destekli olmalıdır. Bebek yaşına girdiğinde boyu da büyüyeceği için daha büyük ve yine korumalı beşikler tercih edilmelidir. Bebekler ayağa kalkmaya başladığında dikkatli olunmalıdır. Bebeklerinizin rahat ve güvenli olması beşik seçerken ilk dikkat etmeniz gereken etkenler olmalıdır. Daha sonra beşiğin kalitesi ve şık görünümü düşünülmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git