Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri
12 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bebeklerin soğuklardan korunması ve her zaman sıcak tutulması gerekmektedir. Çok çabuk hasta olabilirler bunun için  sağlıkları önemlidir. Bebekleri soğuktan korunmak için örülen örgü kıyafetlerden yararlanılır. Bebek Örgü Modelleri çok fazla gelişmiştir ve örgü ile birçok şey yapılabilir.  Bebek Örgü Modellerinin bazıları şunlardır; battaniye, hırka, yelek, patik, şapka, atkı, elbise, etek,  pantolon gibi aklınıza gelen herşeyde örgü kullanabilirsiniz. Örgü modelleri de oldukça fazlalaşmış ve gelişmiştir. Maharetli hanımlar bu konudaki becerilerini her geçen gün artırmaktadır.

Bebek Örgü Modelleri sadelikten çıkıp birçok figürle renklendirilmektedir. Kız bebekler için en çok fiyonk ve çiçek modelleri kullanılmaktadır. Erkek bebekler için ise hayvan ve süper kahraman motifleri örgü ile işlenmektedir. Bayanlar oldukça yaratıcı olup çok güzel el sanatları ortaya çıkarmaktadır. Birçok genç kızın veya annelerin çeyiz için oldukça fazla yaptığı Bebek Örgü kıyafetleri çok kullanılan ve tercih edilen eşyalardandır.

Bebek Örgü Modelleri istenilen her desende yapılmaktadır. Örgü, kurulan kurslarda veya ailenizdeki kişilerden mutlaka öğrenmeniz gereken güzel bir bir uğraştır. Bebekleriniz için kendi el emeklerinizi hazırlamak harika bir duygudur. Zevkle ve severek yapacağınız bebek örgü modelleri umarız yıllarca modasını kaybetmeden devam eder.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git