Belden Bağlı Elbiseler

Belden Bağlı Elbiseler
31 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


2016 kışının trendi, belden bağlı elbiseler ve kıyafetler oluyor. Şık ve modern bir görüntüye sahip olan belden bağlı kıyafetler, ince belinizi vurgulamak için iyi bir fırsat. Aranızda göbeğinden şikayetçi olanlar varsa, bu trende bayılacağınızdan eminiz.

Günlük hayatta, sezonun trendi diz altında biten ya da diz üstü çizmeler ile kombinlenen ve tarzı ile modern bir tarz yaratan bu tarz elbiselerin yanı sıra, trençkot, kaban ve paltolarda da belden bağlı modeller bu kış ön planda. Belinizi olduğundan daha ince göstermenize yardımcı olan bu tarz kıyafetler, 2016 moda trendleri arasındaki yerini de alıyor.

Yalnızca günlük hayatta değil, ofis şıklığınızı tamamlamak için de kullanabileceğiniz belden bağlı elbiseleri, soğuk kış günlerinde tamamlamanız için size yapay kürkleri tavsiye ediyoruz. Şık bir tarzı bulunan yapay kürkler, diz üstünde biten belden bağlı elbiseler ve diz altı çizme kombinleri için iyi bir seçenek. Siyah ve bordo başta olmak üzere, bu kış bu tarz elbiselerde hardal rengi, toprak tonları, bej, mor, pudra rengi, açık mavi gibi renkler ön planda.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git