Beren Saat Kimdir

Beren Saat Kimdir
2 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Beren Saat,  26 şubat 1984 Ankara doğumludur. Başkent üniversitesi İşletme bölümü mezunudur.  Üniversitede olduğu zamanlar, Türkiye’nin yıldızları yarışmasında ikinci olarak kariyer hayatına ilk adımı atmıştır. İlk  çıkışını Hatırla Sevgili dizisi ile yakalayan Beren Saat çok sevilen ve ilgiyle izlenen biri haline geldi.  Daha sonraki dizisi Aşk-ı Memnu dizisinin Bihter karakteriyle, tüm Türkiye’nin en sevdiği oyuncu haline geldi. Kıvanç tatlıtuğ ile başrolü paylaştığı dizi birçok kişiyi ekranlara kilitlemeyi başardı.

Dizilerin yanı sıra filmlerde de aranan isim haline gelen Beren Saat seslendirmelerde de bulunmuştur. Daha sonra Fatmagül’ün suçu ne adlı dizide Engin Akyürek ile başrolü paylaştı ve dizi reytinglerin en üstlerinde yer aldı. İlgiyle izlenen ve sevilen bu diziden sonra filmlerde ve reklamlarda oynamıştır. Son olarak İntikam dizisi ile tekrar adından fazlasıyla söz ettiren Beren Saat en çok Benim Dünyam filminde engelli bir rol oynarak ne kadar başarılı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

İş dışındaki zamanlarını, dans etmek ve tenis oynayarak geçiren Beren Saat İngilizce İspanyolca bilmektedir. Özel hayatında ise herkesin çok sevdiği pop şarkıcısı Kenan Doğulu ile 2014 yılında evlenmiştir. Ve televizyon hayatına bir süre ara vermiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git