Bikini Diyeti

Bikini Diyeti
25 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Havaların ısınması ile birlikte giydiğiniz kıyafetler içerisinde kendinizi iyi hissetmeye bilirsiniz. Bunun da sebebi kış aylarında soğuk havanın etkisi ile yapamadığınız spor ve yediğiniz besinlerin sizlerde fazla yağ oluşumu olduğu bölgesel bir biçimde aldığınız kilolarınızdan rahatsız olabilirsiniz. Yaz aylarında giydiğiniz bikini ve mayolarınızı saklamak yerine cesur bir biçimde deniz kenarında dolaşmak için bikini diyeti yaparak rahatlıkla kilo verebilirsiniz.

Bikini diyetini yaparak verdiğiniz kilolarınızdan sonra tüm gözleri üzerinizde toplayabilir, tüm yaz boyunca fit bir görünüm sergileyebilirsiniz. Giydiğiniz mayo yâda bikiniden sonra verdiğiniz kilolarınızla kendinizden söz ettirebilirsiniz. Yaz aylarında giydiğiniz rengârenk ve farklı bikiniler için yapacağınız bikini diyetinde, ilk yapmanız gereken spor olmaktadır. Yaptığınız spor ile iki kat daha hızlı bir biçimde kilo verebilirsiniz. Bikini diyeti yaparken ikinci dikkat etmeniz gereken nokta yediğiniz besinleri porsiyonlar, yağ ve tuz oranları gibi oranlarda dikkatli ayarlamalar yapmanız gerekmektedir.

Yediğiniz yemeklerdeki porsiyonlarınızı küçülterek, 6 haftada 4,5 kiloyu rahatlıkla verebilirsiniz. Tabi yapacağınız bikini diyetinin yanında bitki çayları ve spor en önemli noktaları oluşturmaktadır. Bikini diyetinizde hiçbir öğün atlamadan küçük porsiyonlar ile diyetinizi yapmanızda fayda vardır. Verdiğiniz kiloları geri almamak için en önemli kurallardan biri olmaktadır. Bikini diyeti yaparken asla aç kalmayın. Fazla yemek tüketmeyerek belli porsiyonlar ile fazlalık kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Kilolarınızdan rahatlıkla kurtulmak için bikini diyetiniz sırasında ve sonrasında mutlaka 1,5 litre su tüketmeniz gerekmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git