Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuklu İğne Oyası Modelleri
21 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Bayanların bir çoğu çeyizlik el işleriyle yakından ilgilenir. Çeyiz için birçok model ve çeşitlerde yapılan oya modelleri en fazla terci edilenlerdir. Bayanlar yaratıcılıkları ve maharetleriyle  her geçen gün yeni modellerini üretmektedir. En şık duran yazma kenarı veya havlu kenarı oyası şüphesiz iğne oyalarıdır. Oldukça zarif ve hoş duran bu modeller pek fazla göze çarpmaktadır. İğne oyaları da kendi arasında çeşitlere ayrılmaktadır.  Çok  güzel ve kibar duruşuyla  boncuklu iğne oyaları en fazla ilgi görenlerdir.

Boncuklu iğne oyaları, çoğunlukla tülbent kenarlarında bulunur fakat son zamanlarda havlu kenarı iğne oyalarında kullanımı artmıştır. Görünümü ile etkileyen boncuklu iğne oyalarının yapılışı ise oldukça kolay ve pratiktir. Fakat tığ oyalarına göre iğne oyaları ilk zamanlarda biraz zorlayabilir. İğne oyasını yapabilen kişiler ise boncuklu iğne oyaları modellerini kolaylıkla yapabilir.

Bayanların hayal gücüne göre değişiklik gösteren boncuklu iğne oyaları her haliyle büyüleyici görünür.  Çeyizlerin eksik olmayacak enfes parçalarından biridir. Sizin için seçtiğimiz boncuklu iğne oyası modellerini inceleyebilir siz de harikalar yaratabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git