Bordo Kışlık Elbise Modelleri

Bordo Kışlık Elbise Modelleri
29 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


2015 kış renklerinin başında gelen ve  kim giyerse giysin şık, vamp ama bir o kadar da trend bir görünüm yaratan bordo rengi, bu kış özellikle elbiselerde karşımıza çıkıyor. Bu sezon kadife elbiseler oldukça moda.

Soğuk kış gecelerinde katılacağınız özel bir davet ya da şık bir akşam yemeği için, kışlık elbise tercihinizi bordo ve kadife bir elbiseden yana kullanabilirsiniz. Hem zarif hem de oldukça çekici görünen bordo kışlık elbiseler, hem mini hem de maksi boy modelleri ile gözümüze çarpıyor. Birçok farklı model, tasarım seçeneği ile karşımıza çıkan bordo elbiseler, 2015 abiye modelleri arasında da öne çıkıyor.

Bu rengi artık yalnızca dudaklarda ya da tırnaklarda kullanmayın. Şimdi bordo zamanı! Bu kış siyahın bile önüne geçen ve hemen her markanın 2015 kış koleksiyonunda yerini alan bordo elbise modelleri, sadece maksi, vücudu saran elbiselerde değil, straplez, mini, sırt dekolteli ve daha birçok farklı elbise modelinde de tercihlerimizden biri oluyor. Bu tarz bordo elbiseleri tamamlamak için siyah renkli aksesuar, çanta ve ayakkabı seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git