Bu Kazak Modelleri Tarzınızı Isıtacak!

Bu Kazak Modelleri Tarzınızı Isıtacak!
31 Temmuz 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Havalar gitgide soğuyor ve giyim tarzımız kalınlaşmaya devam ediyor. Yazın rahat ve çeşitli giysi modellerinin üstüne bazı bayanlar kış elbiselerinden ve kombinlerinden hoşlanmayabilir. Kimilerine göre de kışın daha çok parçalardan oluşan kombinler yaza göre kolay olmaktadır. Her ne olursa olsun bayanlar için her mevsimde şık giyinmek ayrı önem taşır.

Bazılarımız demode bulabilir kazakları. Ama ünlü tekstil markaları o kadar güzel kazak modelleri tasarlayıp sürüyor ki vitrinlere etkilenmemek mümkün değil. Cıvıl cıvıl renkleri örgü ve triko kazaklara o denli yakıştıran tasarımlar kış sezonunda tarzınıza farklılık katmakla beraber fikrinizi değiştirecek kadar güzel. Açık renklerinde ustalıkla tasarlanıp yer aldığı 2016-2016 Sonbahar Kış modasında birbirinden güzel kazaklar ile yapacağınız sayısız kombinler, elbise dolabınızın başında durup “bu gün ne giysem acaba?” stresinden kurtarabilir sizi.

Galerimizde hem triko hem örgü çeşitli kazaklar inceleyebilirsiniz. Parlak simlerle süslenmiş kazakları tunik tarzında da giyinebilir serbest stilinize farklılık katabilirsiniz. Nostalji esintileri ile beraber modern kesim yakalarda bulabilirsiniz kazak modelleri arasında. Renginiz stilinizi yansıtıyor ise sonbaharın hakim renklerine mahkum değilsiniz. Yeni sezon kazaklar baharın ve hatta yaz mevsiminin renklerine bile gayet güzel uyum sağlayabiliyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git