Bu Kış Hangi Renkler Moda Olacak?

Bu Kış Hangi Renkler Moda Olacak?
19 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


BU KIŞIN MODA RENKLERİ

 

2014-2016 yılı kış aylarının koleksiyonları yavaş yavaş görücüye çıkarken, aynı zamanda hangi renklerin daha çok tercih edildiği yönünde de genel bir izlenim bırakıyor. Bu sezonun renk tercihlerine hâkim olan renkler daha feminen ve klasik tonlarda diyebiliriz. En çok ön plana çıkan renk avcı yeşili olarak gözüküyor.

Moda tasarımcılarının koleksiyonlarında fazlasıyla yer verdikleri klasik mat tonlar içeren avcı yeşili, giysilerde daha ağır ve tarz bir görüntü sunuyor. Bunun dışında en çok tercih edilen diğer renkleri şu şekilde sıralayabiliriz.

- Deve Tüyü: Bu kış özellikle palto ve ceketlerde en çok karşılaşacağımız renklerden biri olan devetüyü; kahverengi, krem ve sarı tonların harmanından oluşuyor. Özellikle klasik ve sade bir tarza sahip olmak isteyenler için devetüyünün, son derece uygun bir renk tonu olduğunu söyleyebiliriz.

– Kırmızı: Hiç tartışmasız bu sene en çok konuşulacak renklerin başında kırmızı gelecek. Özellikle kazak, hırka ve trikolarda sıklıkla karşılaşacağız.

– GriKış ve sonbahar koleksiyonlarının değişmez rengi olan gri bu yılda en çok kullanılacak renkler arasında gözüküyor. Kumaş pantolon ve etekler, yünlü hırkalar, trikolar ve kravatlar gri tonları ile vitrinlerde yer almaya devam edecek.

– Sıcak PortakalHer ne kadar favori bir renk olmasa da, bu kış sezonun şüphesiz en çok dikkat çeken rengi sıcak portakal rengidir. Sarı ve turuncu renklerin tam ortasında olan bu rengi özellikle sıra dışı tasarımlarda sıkça görebileceğiz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git