Bu yıl moda olan saç renkleri

Bu yıl moda olan saç renkleri
26 Ekim 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


DOĞADAN İLHAM ALAN RENKLER

 

Kadınların güzelliklerinin en önemli tamamlayıcısı olan saçlar, sonbahar ve kış sezonunda da, renk ve biçim yönünden, doğadan ilham alarak, kadınların ışıldamasını sağlıyor. Birkaç sezondur kadınların güzelliklerini doğallıkla tamamladıklarını düşünürsek bunun sonbahar-kış sezonunda da devam edeceğini söyleyebiliriz. Özen gösterilmemiş dağınık saçlar, dağınık atkuyrukları, salaş bir şekilde örülmüş saçlar, doğal dalgalandırmalar, balerin topuzları etrafta sıklıkla rastlayacağımız saç modellerinden olacaktır.

Bu sezon hem uzun saçlarda hem kısa saçlarda uygulanan ombre tekniği ile saç renklerindeki doğal geçiş kadınlar tarafından çok rağbet görüyor. Saça iki veya üç renk olarak uygulanan bu teknikle saç rengi diplerden uçlara doğru doğal bir geçişle açılıyor. Bu teknikte renk olarak ise kahve den sarıya geçiş, kahveden bakıra geçiş, siyahtan kızıla geçiş daha çok tercih ediliyor. Pırıltılı kahveler, dore sarılar, soğuk bej ve grinin tonları 2015 sezonunda yeni renk tonları olarak karşımıza çıkıyor.

Bunun yanı sıra sarıdan vazgeçemeyip yumuşak tonlar denemek isteyenler için balköpüğü rengi bu sezon kullanabileceğiniz renkler arasında. Fındıkkabuğu rengi bu sezonda da kadınlar tarafından en çok tercih edilen sonbahar renklerinden. Aralarına dore sarı ışıltılar atılarak kullanılabilecek fındıkkabuğu kesinlikle bu sezonun vazgeçilmezlerinden olacaktır. Yine bu sezonda karamel ışıltılı çikolata kahveler, seksi görünmek isteyenlerin tercihi kızıl kahveler, kızıl ışıltılı sarılar, tarçın kızıllar gözde saç renkleri arasında yer alacaktır.

Trend saç modelleri ;

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git