Bu Yılın Moda Rengi Haki

Bu Yılın Moda Rengi Haki
24 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


RAHATLATICI RENK HAKİ

 

Renklerin ihtişamı her yıl modayı etkileyen en önemli faktör olmuştur. Renk olmadan bir moda akımı düşünülemez. Her yıla olduğu gibi bu yıla da damgasını vuran bir renk olarak karşımıza haki rengi çıktı. Yeşilin bu huzur dolu tonu ile gardolaplarımız sıcak samimi ve huzur dolu bir görünüme büründü. Benimde çok severek kullandığım bu güzel renk birçok aksesuar ve kıyafette kendini bu yılın rengi olarak kabul ettirdi.

Rahatlatıcı bir etkisi olan yumuşak ve asil görünümlü renk hakidir. Bu yıl çok moda olan ses getiren modellerin şıklığını, ihtişamını ve görselliğini zenginleştirerek süsleyen ve büyülü duruşuyla dikkatleri çeken ses getiren modellerin şıklığını ihtişamını ve görselliğini zenginleştiren bu büyülü ve sıcak renk elbise pantolon ceket v.b bütün giyim ve aksesuarlarımızda tercihlerimizin başında bu yılda kendini gösterdi.

Yeşilin bir tonu olan grimsi, toprak rengi olan haki renk kıyafet, çanta, ayakkabı ve aksesuarda adından söz ettirerek bu yılın modasına imzasını attı. Bu yılın hem yazı ham kışında bolca gördüğümüz ve göreceğimiz sıcak, huzurun ve yumuşaklığın simgesi bu güzel renk diğer renklerle yapılan kombinlerinde de göz kamaştırdığı için tercih sebebi olmuştur. Ayakkabılara çantalarla aksesuar ve makyaja kadar kendinden söz ettiren haki renk hayatımızın bu yılında adından sıkça söz ettirmiştir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git