Buğulu Göz Makyajı Modası

Buğulu Göz Makyajı Modası
11 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Son yılların yükselen makyaj trendi buğulu göz makyajı, 2015 kış sezonunun da makyaj trendini oluşturuyor. Yeşil, mavi, koyu gri ya da siyah…

Hangi renk olursa olsun, bu kış gözlerde buğulu bakışlar ön planda olacak. Blogger’ların ve Youtube kullanıcılarının da gözdesi olan ve sıkça anlatılan bir makyaj videosu haline gelen buğulu göz makyajı modası, dünyaca ünlü makyaj artistlerinin de gözdesi oluyor. 20 yıldır podyum trendlerinin vazgeçilmezi haline gelen dünyaca ünlü Gucci ve Dolce&Gabbana gibi markaların yeni koleksiyonlarında da makyajlarda bu tarz buğulu bakışların hakimiyeti göze çarpıyor.

Siz de yeni yılda kışa buğulu bakışlarınızla seksi bir giriş yapmak isterseniz, yılbaşı partisinde siz de göz makyajınızda tercihinizi buğulu gözlerden yana kullanabilirsiniz. Kedi gözü makyajı ile buluştuğunda da ortaya hem çekici hem de gizemli bir görünüm çıkan buğulu göz makyajında, geniş bir far paleti, doğru bir far fırçası, ,ince uçlu bir makyaj fırçası, eyeliner, maskara, göz kalemi, aydınlatıcıve kalın uçlu bir göz kalemine ihtiyacınız olacak.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git