Büşra Pekin Kimdir

Büşra Pekin Kimdir
4 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Büşra Pekin, 30 Haziran 1982 yılında babasının işi nedeniyle bulundukları Suudi Arabistan doğumludur. Aslen İzmirli’dir, 5 yaşında İzmir’e yerleşmişlerdir. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Oyunculuk bölümünde okumuştur.  Mezun olduktan sonra BKM oyuncuları arasına katıldı. İnanılmaz bir yükselişe geçen Büşra Pekin BKM ile ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir. En sevilen ve akıllardan gitmeyen o enfes  rolü  Çok Güzel Hareketlerde oynadığı Havuçlu Anne her izlediğinizde sizi güldürmeyi başaracaktır.

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile kariyerinde büyük başarıya imza atan Büşra Pekin daha sonra birçok filmde rol almıştır.  Adeta filmlerin aranan ismi haline gelen Büşra Pekin komedi başta olmak üzere her rolün altından kalkmayı başarmıştır. İlk filmi 2007 yılında Şafak Sezer ile oynadığı oynadığı Kutsal Damacanadır. Daha sonra birçok filmde başarılara imza atmıştır yaklaşık 13 filmde oynayan Büşra Pekin son olarakta Murat Boz ile başrolü paylaştığı Hadi İnşallah filminde rol almıştır.

Büşra Pekin’in oynadığı diziler arasında ilk olarak En Son Babalar Duyar dizisinde rol almıştır. Son olarakta Kardeş payı dizisinde rol alarak herkesi etkilemeyi başarmıştır.  Başarılarıyla adından çokça söz ettiren ve başarısı yükselerek devam eden Büşra Pekin çok iyi yerlere gelecek genç oyunculardan biridir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git