Çay İle Zayıflama

Çay İle Zayıflama
9 Mayıs 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Hayatımız boyunca hiç istediğimiz kiloda kalma imkânına sahip olamamaktayız. İstediğimiz kilolara ulaşmak için yaptığımız diyetler, spor, yediğimiz besinler ile zayıflayabilmekteyiz. Verdiğimiz fazla kilolardan sonra aynı kiloda yıllarca kalmak istemekteyiz ama bu çok mümkün olmamaktadır. Yâda istediğimiz kilodan daha fazla kilo kaybederek, daha ince bir görünüm kazanır yâda daha fazla kilo alarak istediğimiz kilolarda hiçbir zaman kalamayız. Fazla aldığımız kilolardan kurtulmanın diyet ile ne kadar mümkün olursa olsun, asıl önemlisi diyet ile birlikte yaptığımız spor ve tükettiğimiz çaylar olmaktadır. İçtiğimiz çaylar sayesinde metabolizmamızın hızlı çalışmasını sağlayarak, daha hızlı bir biçimde rahatlıkla kilo verebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Çay ile zayıflamak için gelin hep birlikte hızlı kilo vermeye yardımcı çaylara bir göz atalım:

  • Yeşil Çay: içeriğinde bulunan antioksidan ile vücudunuzda bulunan toksinlerin atılmasını yardımcı olmaktadır. Yeşil çay yaptığınız diyet ile birlikte kullanıldığında metabolizma hızlandırıcı etkisi ile zayıflamaya yardımcı olmaktadır.
  • Nane Çayı: midenizde oluşan şişkinliklerin yok olmasına, rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Nane çayı zayıflamaya yardımcı çaylardan olduğu gibi baş ağrısı, mide bulantısı ve adet sancılarına iyi gelmektedir.
  • Zencefil Çayı: kan şekerini dengeleyici özelliği sayesinde yaptığınız diyet sırasında açıklık hissinizin yatışmasına yardımcı olmaktadır.
  • Mate Çayı: metabolizma hızlandırıcı etkisi ile zayıflama çayları arasında en fazla tüketilen çay olmaktadır. Tükettiğiniz bitkisel çaylar ile daha rahat ve hızlı bir biçimde kilo verebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git