Çilek Arabalı Yatak Modelleri

Çilek Arabalı Yatak Modelleri
20 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Tasarımlarıyla her çocuğun keyifli vakit geçirebileceği ortamlar hazırlayan Çilek, arabalı yatak modelleriyle fazlasıyla tercih edilmekte olup çocukların hayal dünyalarını biraz da olsa gerçeğe yansıtmaktadır. Bu sayede anne ve babalar çocuklarını sevindirebilmek adına tercihlerini Çilek arabalı yatak modellerinden yana kullanırlar.

Çilek arabalı yatak modelleri gün geçtikçe kendini yenilemekte ve artık çok fazla özelliği bir arada bulundurmaktadır. Işık ve sesler için uzaktan kumanda, müzik sistemi, LED ışıklardan oluşmuş sinyal, yıldız jantı , tampon üzerinde panjur, egzoz tasarımı, body kit ve sis farları, sünger dolgulu deri iç döşemesi gibi birçok özelliğiyle yenilenen çilek araba modelleri, çocukların kendilerini birer kahraman gibi hissetmelerini sağlamış oluyor.

Kız çocuk veya erkek çocuk ayrımı yapılmaksızın, tüm çocukların zevkine göre tasarlanmış olup, çeşitli renkleriyle bizlere seçim yapabilme şansını tanımış oluyor. Beyaz, siyah, kırmızı veya pembe renk alternatifleri mevcut olan Çilek arabalı yataklar arasından çocuğunuzun zevkine uygun olanı seçebilirsiniz. Çilek arabalı yatak modelleri çocuklara uykuyu daha da sevdirecek son halleriyle galerimizde sizleri bekliyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git