Çilek Genç Odası Takımı Modelleri ve fiyatları

Çilek Genç Odası Takımı Modelleri ve fiyatları
28 Nisan 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Gençler Çilekle çok şanslı. Çilek’in gençler için hazırladığı, birçok renk ve desenlerde genç odası takımları oldukça ilgi çekiyor.   Kız ve erkekeler için her renk ve zevke göre özel olarak tasarlanmıştır.  Çocuğunuz artık büyüdü ve yeni genç odası mı istiyor ? Böyle bi durumda ilk aklınıza gelen Çilek genç odası takımları olmalıdır. Tamamen gençlerin isteklerine göre hazırlanmış birbirinden güzel modelleri sizin için hazırladık.

Elegant Genç Odası:  Genç bayanlar için hazırlanan bu tasarım, toz pembe tonlarının ön planda olduğu harika uyum içerisindeki modeldir.  Adeta rüya gibi olan bu tasarım adeta gençlerin aklını başından alıyor. Genç odası takımının fiyatı yaklaşık 2.545,00 TL civarındadır.

Strawberry Genç Odası:  Kırmızı ve mavinin muhteşem uyumuyla gençlerin beğenisini kazanıyor.  Çilek deseninin ağırlıklı olduğu bu model oldukça ilgi çekici ve şık bir tasarım. Genç odası takımının fiyatı yaklaşık 4.585,00 TL civarındadır.

Royal Genç Odalar: Erkek çocuklar için hazırlanan bu model,  değişik ve güzel tasarımıyla ilgi çekiyor. Kendine özgü renkleriyle ve aksesuarlarıyla oldukça  fazla tercih edilen ve beğenilen bir modeldir. Genç odası takımının fiyatı  2.899,00 TL civarındadır.

Active Genç Odası: Yüksek enerjili ve neşeli erkek çocukları için hazırlanan bu model renkli ve eğlenceli  gençlerin çoğunlukla tercih ettiği bir tasarımdır. Genç odası takımının fiyatı  1.760,00 TL civarındadır.

Yakut Genç Odası:  Kız çocuklarına yönelik olan bu model pembe ve kırmızı renkleri barından oldukça ilgi çekici bir model. İlk görüşte gençlerin ilgisini çekmeyi başarmış ve çok beğenilen bir modeldir. Genç odası takımının fiyatı 2.870,00 TL civarındadır.

Romantic Genç Odası: Genç bayanların hayallerini süsleyecek olan bu takım adeta prensesler gibi hissettirebilir. Bu model çok toz pembe ve açık renklerdedir. Huzurlu ve sakin kişiler için tercih edilebilir. Genç odası takımının fiyatı 4.523,00 TL civarındadır.

Çilek genç odası takımında ürünlerin tek tek fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız çilek  mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git