Crop Top Kombinleri

Crop Top Kombinleri
9 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Yaz sezonunda kendini gösteren, bu yıl kış modasında da yerini korumaya devam eden crop top üstler, bu kış kazaklarda dikkat çekiyor. Kısa kazaklar olarak da bilinen bu parçalar, göbeği açıkta bırakan modeller olduklarından, genellikle yüksek bel etekler, yüksek bel şortlar ve yüksek bel pantolon modelleri ile kombinleniyor. Fiziğine güvenen hanımların tercihi olan crop top kazaklar, hem şık hem de casual tarzı ile özellikle sokak modasında karşımıza çıkıyor.

Crop top kazaklar, birçok farklı kombin seçeneği sunuyor. Özellikle kalem etekler ile kombinlendiklerinde, ofiste tercih edebileceğiniz modeller haline gelirken, yüksek bel pantolon ve kaşmir palto ile kombinlendiğinde de, sokakta tercih edebileceğiniz bir parçaya dönüşüveriyor.

Kırmızı halıda yürüyen ünlü güzellerin de tercih ettikleri bu parçalar, 2015 kış trendleri arasındaki yerini alıyor. Bu senenin en çok dikkat çeken trendlerinden biri olan crop top kazaklar, soğuk günlerde içinizi ısıtmak için, palto ve kalın kabanlarla tamamlanıyor. Bu parçaları doğru kombinlediğinizde, hemen her ortamda kullanmak mümkün. Bu parçaları tamamlamak için, belde kemer detayından da yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git