Diz Altı Çizme Modelleri

Diz Altı Çizme Modelleri
31 Ocak 2015 tarihinde Buse ekledi.


Günlük hayatta, kış sezonunda hemen hepimizin kullandığı ayakkabı modellerinden biri olan diz altı çizme modelleri, günlük kışlık elbiseler, kışlık şortlar, eteklerin altında ya da skinny jean pantolon ve taytların üzerinde kullanabileceğiniz parçalardan.

Topuklu ya da düz taban gibi farklı model seçenekleri ile 2015 ayakkabı koleksiyonlarındaki yerini de alan diz altı çizmeler, bu kış siyah, toprak tonları, hardal rengi, taba rengi, bordo, koyu yeşil gibi renk tonları ile ön plana çıkıyor. Günlük kombinlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu çizmeler, sezonun modası diz hizasında biten midi boy elbiselerin altında kullanmak için ideal ayakkabı modellerinden biri oluyor.

Hem şık, hem trend hem de modern bir ayakkabı olan diz altı çizme modelleri, her yaştan kadının tercihi oluyor. Günlük şıklığın yanı sıra, ofiste ya da akşam üzeri bir yemek davetine giderken de kışlık elbiselerin altında kullanabileceğiniz, diz üstü çizmelerin fazla iddialı görünebileceği ortamlarda tercih edebileceğiniz diz altı modeller,2015 kış sezonunda kışlık deri şortlar ya da deri eteklerin altında da kullanabileceğiniz parçalardan.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git