Diz Üstü Çizme Kombinleri

Diz Üstü Çizme Kombinleri
29 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


2014-2016 sonbahar-kış sezonu moda trendleri arasında yer alan diz üstü çizmeler, hem podyumlarda, hem sokak modasında hem de vitrinlerde dikkatimizi çekiyor. Bu sonbaharda kış koleksiyonunu sunan dünyaca ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında sıkça rastladığımız diz üstü çizmeler, hem klasik hem de sportif  giyim tarzı ile uyum sağlıyor.

Siyah, kahverengi gibi klasik renkler başta olmak üzere, toprak tonları, bej, bordo gibi sezonun öne çıkan renkleri de yine diz üstü çizmelerde karşımıza çıkan renklerden. En güzel diz üstü çizme kombinleri için, sizlere bazı önerilerimiz var.

Diz üstü çizmeler deyince, ilk aklımıza gelen Bihter çizmeleri olarak da bilinen önü uzun arkası kısa çizmeler oluyor. Hem tarz hem de oldukça şık ve sportif olan bu tarz çizmeleri, ister mini elbiselerle, ister şort ve eteklerle, isterseniz de pantolon ve taytların üzerine giyebilirsiniz. Bir de çorap gibi vücudu saran, oldukça seksi ve iddialı diz üstü çizmeler de diz üstü çizme modelleri deyince ilk akla gelen çizme modellerinden biri oluyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git