Diz Üstü Çorap Kombinleri

Diz Üstü Çorap Kombinleri
10 Ağustos 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Son dönemde yükselişe geçen diz üstü çoraplar, günlük giyim tarzında ve sokak modasında sıkça karşımıza çıkıyor. Modern ve seksi bir tarzı olan bu çoraplar, genellikle mini şortlar, mini etekler ve mini elbiselerle kombinleniyor. Diz altı çizmeler ve bootie’lerle birlikte kullanılan bu çoraplar, diz üstü çizme görüntüsü yaratıyor. Klasik kombinlerden sıkıldıysanız, bu tarz çoraplarla yenilik yaratabilirsiniz.

Modern genç kadının tercihi olan diz üstü çorap kombinleri, lise yıllarında sıkça gördüğümüz kombinlerdi. Genellikle okul eteklerinin altına, spor ayakkabılarla görmeye alıştığımız bu çoraplar, artık sokak modasında da yerini alıyor. Soğuk kış günlerinde kürkler, trençkotlar ya da parkalarla birlikte eğlenceli kombinler yaratmak isterseniz, siz de bu kombinlere başvurabilirsiniz.

Diz üstü çorap kombinleri önerilerimiz arasında, siyah çorap ve kırmızı ekoseli mini etekler ilk sırada geliyor. Üzerine giyeceğiniz balıkçı yaka siyah bir kazak ve kırmızı renkli bir parka ile hem iddialı hem de modern bir görünüm sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Bu tarzı yakalamak için Penti 2016 kış koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git