El İşi Alyans Modelleri

El İşi Alyans Modelleri
2 Haziran 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Evliliğin ilk adımlarını attığınız zamanlarda sevdiğinizle sizi birbirinize bağlayan simgelerdir alyanslar. Uzun yıllardan beri çiftlerin birbirilerine verdiği ilk sözdür alyans modelleri. Ne şekilde hangi tasarımda olursa olsun alyans modelleri, hayatınızın geri kalanını yaşayacağınız kişinin sizinle ve yanında olması demektir.  Son zamanlarda üretilen harika alyans modelleri yıllarca parmaklarınızda kalacak ve ona göre seçilmelidir. Dayanıklılığı, kalitesi ve güzel duruşuyla oldukça önemlidir.

En güzel tasarımdaki alyans modelleri şüphesiz el işi ile yapılanlardır. Çok farklı ve modern bir görünüşte olan el işi alyans modelleri, çiftler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Çok hoş işlemeleriyle parmaklarınıza harika bir şıklık katacak ve hiç çıkarmak istemeyeceğiniz kadar güzel duracaktır.  El işi alyans modelleri, çok fazla uğraşlarla hazırlanmış olup eşi benzeri olmayan desenleri ile çiftlerle buluşmayı bekliyor. Özellikle burma desenleri ve örgü desenleri çok fazla bulunmaktadır bunun yanı sıra işlemelerle ve göz alıcı desenlerle çeşitleri bulunup kullanılmktadır.  El işi alyans modelleri bayanlar için kullanılan seçenekleri taş ve ışıltılarla süslenerekte yapılmaktadır.

Sizin için hazırlamış olduğumuz el işi alyans modelleri en çok beğenilen ve en güzel seçeneklerden bazılarıdır. Kendi zevk ve beğeninize uygun olanları mutlaka bulabileceğiniz resimleri incelemeden geçmeyin.  Mutluluklar dileriz..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git