En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri
19 Mayıs 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Pek çoğumuzun evinde düz renk ve sade havlular bulunmaktadır. Bunların kenarlarını herhangi bir şekilde süslemek isteyebiliriz. Bu konuda biz bayanlar yeteneklerimizi konuşturmalıyız. Havlu kenarı süslemek hem zevkli bir uğraştır hem de emeğinin sonucunu görünce yaşatmış olduğu ekstra bir mutluluk vardır.

Bayanlar evlerinde otururken boş vakitlerini havlu kenarı yaparak değerlendirebilir. Hatta bu yaptığı el işlerini satıp para dahi kazanabilirler. Havlu kenarını yaparken tığ kullanırlar. Yaptıkları havlu kenarlarını kızları için çeyize de ayırabilirler. Bayanların tercih ettiği havlu kenarı örnekleri artık eskisine göre çok daha fazla çeşitten oluşmaktadır. Bayanlar kendi zevklerine göre motifler ortaya çıkarmakta, kendilerince tasarlayabilmektedir. Günlük hayatımızda en çok kullandığımız havlularımızın daha güzel görünmesi adına havlu kenarı örneklerinden yararlanabiliriz ve kullandığımız havlunun daha şık görüntüye ulaşmasını sağlamış oluruz.

El işi konusunda yetenekli olan bayanlarımız, en sıradan havluları bile şahesere dönüştürebilecek kadar yetenekliyken, havlu kenarı modellerimizin çoğalmaması söz konusu olamaz. Havlu kenarı örneklerimiz sayfamızda mevcuttur. Dilerseniz hazırladığımız görsellere bakabilir ve fikir alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git