En Şık Dantelli Gelinlikler

En Şık Dantelli Gelinlikler
9 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Bütün kızların hayalinde mutlaka en güzel gelinlikler vardır. Hayalleri süsleyen ve en çok beğenilen gelinlik modellerinden biri dantelli gelinlik modelleridir. Hayallerinizdeki gelinlik artık moda. Oldukça şık ve kibar görünen dantelli gelinlik modelleri , her zevke uygun ve en çok beğenilen şekilde tasarlanmıştır. Modası hiç ölmeyecek gibi görünen bu modeller erkekler tarafından da en fazla beğenilen modeller arasındadır.

Gelinliklerde dantel modası, ilk başlarda kol ve boyun kısmının dantelli olmasıydı. Tasarımcıların enfes çalışmasıyla dantel gelinliklerin olmazsa olmazı haline geldi. Gelinliklerde üst kısımların dantelle hareketlendiği bu modeller gelinlere  adeta bir prenses edası katmaktadır. Dantelli gelinlik modelleri üst kısımlarla birlikte eteklerde de dantelin boy gösterdiği çok şık gelinliklerdir. Gelinliklere eşlik eden duvakların eteklerindeki danteller de oldukça kullanılmaktadır.

Dantelli gelinlik modelleri hemen hemen bütün gelinliklerde oldukça fazla kullanılmaktadır.  Küçük detaylarla bazı gelinliklerin şıklığına şıklık katıp oldukça güzel görünmesini sağlar. Dantel süphesiz bütün gelinlikler ve gelinler için vazgeçilmez bir modeldir. En çok tercih edilmesi  modasını hiçbir zaman öldürmez ve yıllarca dantelli gelinlik modelleri kullanılmaya devam edecek gibi görünmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git