En Yeni İğne Oyası Modelleri

En Yeni İğne Oyası Modelleri
8 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


İğne oyaları, bayanların en güzel ve kibar duran el sanatlarından biridir. Çeyizler için mutlaka bütün bayanlar yapar veya yaptırır. Birçok yeni modeli çıkan İğne oyaları hiçbir zaman modası ölmeyen nadide eserlerdendir. Yapımı çok kolay olmasa da çok tercih edilen bir el işidir. Havlu kenarları, yatak örtüsü kenarları ve başörtü kenarlarında oldukça çok kullanılmaktadır.

İğne oyaları modelleri, Bocuklu, pullu modelleri olduğu gibi çiçekli, kelebek ve daha  değişik desenlerde modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle başörtü kenarlarında en çok tercih edilen İğne oyaları modelleri herkesin hayran kaldığı ve özenerek yapılan el işlerindendir.

Maharetli bayanların her geçen gün daha da geliştirdiği el sanatları hayranlık uyandıracak ve etkileyici şekilde yeni modellerini görmeye devam ediyoruz. İğne oyaları modelleri, en yeni şekilleri ile görmeye alışkın olmadığımız desenlerde karşımıza çıkmaktadır.

Yeni iğne oyaları,  şüphesiz her genç kızın çeyizlerinizin olmazsa olmazıdır. Eski modeller yerine yeni İğne oyalarını takip edip en yeni şekilleriyle kenara koyulmaya başlanmıştır. En yeni İğne oyaları  modelleri  internetten bulunabileceği gibi, çoğu ev hanımlarının da maarifetli ellerinden bulunabilir ve alınabilir. İğne, ip satan yerlerin çoğunda yeni modeller bulunmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git