En Yeni Kışlık Trendler

En Yeni Kışlık Trendler
13 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Kış kendini iyice göstermeye başlamışken, biz de mağazaları sizler için dolaştık ve en yeni kışlık trendleri belirledik. Bu kışın modası olan ve bayanların dolabında mutlaka bulunması gereken kışlık parçalar yazımızın devamında yer alıyor.

Kış deyince akla soğuk hava geldiğine göre, kalın kumaşlı parçalara, sizi sıcak tutacak kıyafetlere ihtiyacınız olacak. Bu kışın trendi arasında yer alan rengarenk paltolar, vazgeçilmez trendlerden. Özellikle oversize paltolar bu kadar öne çıkmışken, siz de bunlardan mutlaka edinmelisiniz.

Opak çoraplar bu kış yeniden yükselişe geçiyor ve hemen her kombinde karşımıza çıkıyor. Özellikle kışlık etek modelleri ve kışlık şortlar ile bir arada kullanılan opak çoraplar, genellikle diz altı botlar ve bootieler ile kombinleniyor. Opak çorapları tunik ve uzun gömlekler ile de kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Kaşkol, kışın olmazsa olmaz ihtiyaçlarınızdan. Boynunuzu soğuktan koruyan ve aynı zamanda birçok farklı renk ve model seçeneği ile en yeni kaşkol modelleri, 2015 kışının vazgeçilmez trendleri arasındaki yerini alıyor. Kaşkolları isterseniz paltolar ve kabanlarla, isterseniz de deri ceket gibi iddialı seçimlerle tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git