En Yeni Şapka Modelleri

En Yeni Şapka Modelleri
31 Temmuz 2016 tarihinde Trendkız ekledi.


Kış deyince aklımıza kar, kardan adam, eldiven, atkı ve şapka geliyor. Şapkalar artık yalnızca bizi soğuktan korumakla kalmıyor, aynı zamanda başlı başına bir yıldız olabiliyor. Aksesuar seçiminizde bu kış şapkalara mutlaka yer verin. En yeni şapka modelleri, bu kış farklı tarzları ve yarattıkları modern etki ile tarzınıza şıklık katacak.

2016 kış modası trendleri içinde oldukça farklı renklerle karşılaşıyoruz. Bu kış bordo rengi yükselişte. Hal böyle olunca, aksesuar seçimlerinde de bordoya yöneliş söz konusu. Siz de kışlık kombinlerinizi, birbirinden güzel kış renklerine yer veren şapka modelleri ile tamamlayın. Dünyaca ünlü güzellerin de günlük kombinlerinde sıklıkla yer verdikleri şapkalar, tarzını şık birer parça ile tamamlamak isteyen hanımların tercihi oluyor.

Bu kış şapkalar yükselişe geçiyor. En yeni şapka modelleri arasında, örgülü modellerde renkli tasarımlar yer alıyor. Siyah rengin hakim olduğu bir kombininiz varsa, onu pembe şekeri tonlarında kışlık bir şapka ile kombinleyerek, kombininize hareket kazandırın. Ya da parka ve trençkotların üzerine yine örgü bereleri tercih ederek, parkanın yarattığı o modern ve salaş görünümü doğru bir parça ile tamamlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git