Erkek Saat Modelleri

Erkek Saat Modelleri
8 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Erkeklerin aksesuarı bayanlara göre çok azdır bu yüzden daha fazla önem verilmelidir. Erkek Saat Modelleri seçilirken kişiliğinizee uygun ve sizi yansıtacak saatler tercih edilmelidir. İlk olarak ne tarz bir saat istediğinize karar vermelisiniz. Erkek Saat Modelleri araştırıp öğrenerek nasıl bir modeli sevdiğinizi bilmelisiniz. Saatlerin modeline göre özellikleri bulunmaktadır bunları öğrenmeniz tercih açısından oldukça etkili olacaktır.

Erkek Saat Modelleri’nin garantisi ve korunması oldukça önemlidir. Erkekler için en önemli aksesuar olan saatler, piili quarz yada mekanik saat şeklinde olmaktadır. İlk yapmanız gereken hangisini tercih etmek istediğiniz olmalıdır. Quarz saatler’in dayanıklılığı daha fazladır ve kurulması gerekmez sadece 1-2 yıl arasında pilini değiştirmeniz gerekmektedir. Quarz saatler, analog dijital ve anidiji olarak 3 çeşittedir.  Mekanik saatler ise, el yapımı saatlerdir.  El ile ayarlanan modelleri ve otomatik ayarlanan modelleri mevcuttur. Quarz saatler saniyede 32.000 kez titreşir manuel saatler ise yayı saate 28.000 kez titreşir bu da ayda bazı dakikaları kaçırabilirsiniz demektir.

Kol Saatleri Modelleri:

  • Alüminyum kol saatleri
  • Paslanmaz çelik kol saatleri
  • Karbon fiber kol saatleri
  • Titanyum saatler
  • Plastik/kauçuk kol saatleri

Saatlerin özelliklerine göre tercih yapacaksanız Takvimli saatler, Kronograf saatler, Takometreli saatler, Ay dönümünü gösteren saatler, Su geçirmez saatler, Telemetrik saatler ve  Dünya saatlerini gösteren saatler gibi özelliklere sahiptir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git