Erkek Saç Modelleri

Erkek Saç Modelleri
6 Mayıs 2015 tarihinde Moderatör ekledi.


Erkekler, son zamanlarda dış görünüşlerine oldukça önem vermektedir. Erkeklerin yeni saç modelleri ile etrafta bir sürü artist olmaya başladı. Hemen hemen bütün erkekler asimetrik kesim ile saçlarına fazlasıyla önem verir oldu. Oldukça güzel ve havalı olan bu erkek saç modelleri, erkeklerin çok şık ve yakışıklı görünmesini sağlıyor. Bakımlı erkekler her zaman ilgi çekicidir. Saçlarına baktıkları her halinden belli olan erkekler bayanların ilgi odağı olmaktadır. Geçen yıllarda çok kısa her yeri eşit olan saç modellerinin kullanımı halen devam ediyor ama daha çok uzun ve dalgalı saç modelleri kullanılır oldu.

Erkek saç modellerinde 2015 yılı en çok tercih edilen model ise, önlerin uzun yan ve arka kısımların çok kısa olduğu elvis modeli adı verilen saç kesim biçimidir. Hemen hemen çoğu erkek aynı model ile gözümüze çarpmaktadır ve oldukça etkileyici gözükmekteler.
Elvis modelinde üst kısımların dalgalı olarak şekillendirilmesi bayanlar tarafından çok çekici bulunmaktadır. Doğal ya da el ile dağınık olan erkek saç modelleri oldukça havalı ve cool bir görüntü sağlamaktadır. Uzun saçlı erkeklerde tercih edilen model ise toplu veya topuz saçlardır. Bayanlar tarafından da uzun saçlı erkeklere en çok yakışan modeldir.

Ünlü playboy Dan Bilzerian’ın saç ve sakal modelleri oldukça dikkat çekmektedir. Erkekler tarafından çok fazla takip edilen ve uygulanan modeldir. Asimetrik kesimli saç modelli kullanan erkekler oldukça havalı görünmektedir. Kuşkusuz bütün bayanların tercihi olan bu model erkeklere çok yakıştı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git