Erkeklerin tercih ettiği parfümler

Erkeklerin tercih ettiği parfümler
20 Haziran 2014 tarihinde Trendkız ekledi.


Erkeklerde bayanların vazgeçemedikleri bir parçaları olan parfümleri gibi kendilerine ait parfümleri kullanırlar. Erkek parfümleri denildiğinde ilk akla gelen hoş ve kalıcı kokuları ile bayanların dikkatini çekebilmek akla gelir. Oysaki erkekler kullandıkları parfümleri ile kendi ruh hallerini yansıtmaktadırlar. Erkekler daha fazla ter salgıladıkları için kalıcı parfümleri daha fazla tercih ederler. Bu yüzden bayanların parfümlerinden, erkeklerin parfümleri daha fazla kalıcılık özelliği görülmektedir. Erkek parfümleri içerisinde tercih edilen ünlü parfüm markalarının özel koleksiyonları olmaktadır. Erkek parfümlerinde en çok odunsu ve kalıcı parfümler kullanılır. Tam tersine bayan parfümlerinde daha çiçeksi ve uçucu kokular kullanır iken erkek parfümleri daha odunsu ve kalıcı parfümlerden olmaktadır. Erkeklerin parfüm tercihlerinde diğer bir nokta ise erkek parfümlerinde bayanların en fazla tercih ettiği parfümler olmaktadır. Bu yüzden erkeklerin tercih ettiği parfümler arasında:

  • Burberry The Beat Men edt, erkek parfümleri içerisinde en fazla tercih edilen ve yıllardır kullanılmaya devam eden parfümlerden bir tanesidir. Tüm gün boyunca kalıcı ve hoş kokusu ile enerjinizin artmasına yardımcı olur. Sizlerinde parfüm tercihlerinde zorluk çekiyorsanız denemeniz gereken en önemli parfüm olmaktadır.
  • Calvin Klein Euphoria Men edt, baştan çıkarıcı hoş kokusu ile bayanların en çok sevdikleri erkek parfümleri arasında yer alır. Yıllardır kullanılan ve yeni dönemler de de kullanılmaya devam edilecek en önemli parfümlerden birisi olmaktadır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git