EVLERİNİZE ŞIKLIK KAZANDIRMANIN PÜF NOKTALARI

EVLERİNİZE ŞIKLIK KAZANDIRMANIN PÜF NOKTALARI
18 Şubat 2015 tarihinde Trendkız ekledi.


Yapılacak dekorasyonlarla evlerinizi baştan yaratmak sizlerin elinde. *Evlerinizi olduğundan çok farklı bir görünüme sokacak olan ev dekorasyonları sayesinde evinizin her alanının kazanacağı görünüme sizler bile şaşıracaksınız. Evlerinin küçük ve dar olduğundan yakınanların işe duvarlarını açık renklere boyamaları ile başlamaları tavsiye edilmektedir. *Duvarların yanı sıra açık renklerde seçilecek olan yer döşemeleri de duvarlarla bir bütün oluşturarak odayı olduğundan daha büyük göstererek, ferah bir görünüme sokacaktır.* Küçük alanlarda kesinlikle kullanılmaması gereken duvar kâğıtları daha dar bir görünüm kazandıracağı için oda içerisinde bulunan mobilyalara da karışık bir görünüm kazandırarak geri planda bırakacaktır.

Bunun gibi birçok püf noktalarıyla yapılması gereken değişiklikler ancak doğru dokunuşlarla istenilen görüntüyü sağlayacaktır. Odada yer alacak olan mobilyaların her odanın sahip olduğu geometrik şekil ve ölçülere göre seçilmesi gerekmektedir. Herkesin kendi tarzına göre dekore ettiği evlerde yer alan eşyaların estetikliğinin yanı sıra kullanışlı ve rahat olmaları da önem taşımaktadır. Odalardaki dağınıklıkların giderilmesi ve eşyaların belli bir yere sahip olması adına tercih edilen çekmeceli ve sandıklı mobilyalar uzun yıllar ev sahiplerinin imdadına yetişecektir. Odalarında yer alan eşyalara ve odaların özelliğine göre seçilecek olan ayna ve tablolar ev dekorlarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Gittikleri mekânları gözlemleyerek, dergi ve web sitelerinden araştırmalar yaparak kendi zevklerini, renklerini ve sitillerini ortaya çıkarmak adına tercih ettikleri tüm eşyaların odalarda doğru olan alanlara monte edilmesi, aksesuarlarla ve birçok objelerle tamamlanması ile sağlanan bütünlük ev sahiplerinin uzun yıllar evlerinde keyif içerisinde yaşantılarına devam etmelerini sağlayacaktır. Hele de kış günlerinin soğukluğunda evlerindeki bu sıcak ve konforlu eşyaların tadını çıkaranlar evlerinden hiç çıkmayı istemeyeceklerdir. Sizlerde birkaç püf noktası ile hayatınızı geçirdiğiniz bu alanları daha şık ve konforlu hale getirebileceğinizi unutmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git