Fermuarlı Elbise Modelleri

Fermuarlı Elbise Modelleri
18 Şubat 2015 tarihinde Buse ekledi.


Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve oldukça kullanışlı bir elbise modeli olan fermuarlı elbise modelleri, birçok farklı renk, model ve tasarım seçeneği ile yeni sezonda da mağazaların vitrinlerindeki yerini alıyor. Ön kısımda ya da arka kısımda boydan boya fermuar ya da yırtmacın fermuarlı olduğu elbise modelleri, göğüs kısmının fermuarlı olduğu elbise modelleri de bu gruba giriyor.

Şık bir restoranda yiyeceğiniz bir akşam yemeği için siyah, diz hizasında biten ve yan tarafı fermuarlı bir elbise iyi bir seçim olacak gibi görünüyor. Tarzınızı tamamlayacak şık bir günlük elbiseye ihtiyacınız varsa, önü boydan boya fermuarlı ve istediğiniz kadar açıp kapatılan şekilde kullanabileceğiniz fermuarlı elbiseler, her yaştan kadının tercihi oluyor.

Eğer mini bir elbisede yan tarafta fermuar detayı ya da midi boy elbisenin yırtmacını fermuar detayı ile kullanmak istiyorsanız, sezonun trendlerine uygun bir seçim yapmış olacaksınız. Yazlık elbise tasarımlarında da şık modellere imza atan fermuarlı elbise modelleri için H&M, Mango mağazalarının yeni sezon koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git