Fitilli Kadife Modası

Fitilli Kadife Modası
16 Aralık 2014 tarihinde Buse ekledi.


Bir dönem düşüşe geçtikten sonra, 2015 kış sezonu ile birlikte yeniden eski modasına kavuşan fitilli kadife kıyafetler, yeni sezonda yükselişe geçiyor. Kışın soğuk günlerinden korunmanız için belki de en doğru parçalardan biri olan fitilli kadife kıyafetler, bu kış özellikle pantolon ve ceketlerde karşımıza çıkıyor.

Kış için bir klasik haline gelen fitilli kadife modasından yararlanan Dockers, yeni sezon için yine göz alıcı bir koleksiyon hazırladı. Bu modayı kendi tasarımları ile yeniden yorumlayan Dockers, fitilli kadife modasına geri kavuşmamızı sağlıyor. Toprak tonları, bordo ve gül kurusu tonlarına sıkça yer verdiği bu yeni koleksiyonunda, sonbahar ve kış sezonunun vazgeçilmez parçaları karşımıza çıkıyor.

Günlük giyim tarzınızın yanı sıra, şık mekanlar ve yemek davetleri için de kullanabileceğiniz bir trend olan fitilli kadife kıyafetler arasında elbise ve etekler de yer alıyor. Kışın soğuk günlerinde içinizi ısıtacak tarzı ve görüntüsü ile kadife elbiseleri giymek de oldukça cesaret isteyen bir iş. Siz de bu modaya ayak uydurmak için, elbiseler yerine kadife pantolon ya da eteklerden yardım alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git